10 دلیل برای اینکه شما به یک بیزینس کوچ نیاز دارید

ده دلیل برای داشتن بیزینس کوچ
وبلاگ بیزینس کوچینگ

10 دلیل برای اینکه شما به یک بیزینس کوچ نیاز دارید

راه اندازی یک کسب و کار جدید می تواند تمام وقت و انرژی شما را بگیرد. به خصوص در زمانی که به تنهایی شروع به کار می کنید ممکن است فشار کار به حدی باشد که با خود فکر کنید آیا رویکرد درستی برای رسیدن به اهداف خود دارید یا خیر.

خبر خوب این است که شما مجبور نیستید این کار را به تنهایی انجام دهید و می توانید از یک بیزینس کوچ (مربی کسب و کار) کمک بگیرید. چه کسب‌ و کار شما با چالش‌هایی روبه‌رو باشد یا فقط بخواهید آن را به سطح بعدی ببرید، یک مربی کسب‌ و کار از اهداف شما حمایت می‌کند و طرحی برای موفقیت در اختیار شما قرار می‌دهد. شما تاکتیک‌ها، مهارت‌ها و بینش‌هایی را که برای دستیابی به رشد حرفه‌ای، مالی و شخصی نیاز دارید، به دست خواهید آورد.

در ادامه 10 دلیل برای شما آورده ایم که چرا شما نیاز دارید تا یک بیزینس کوچ در کنار خود داشته باشید. در مقالات قبلی در مورد این که بیزینس کوچ کیست و بیزینس کوچینگ چیست به طور مفصل صحبت کرده ایم.

1. مسئولیت پذیری

یک مربی کسب و کار شما را قادر می سازد تا پتانسیل خود را ببینید تا بتوانید از استعدادها و توانایی های خود استفاده کنید، اما آنها همچنین شما را مسئول خواهند دانست. همه ما وقتی باید به کسی پاسخگوی کارهایمان باشیم بهتر عمل می کنیم. اگر شروع به منحرف شدن کنید، یک مربی خوب مطمئن خواهد شد که آنچه را که گفته اید انجام خواهید داد، دنبال می کنید. آنها به شما انگیزه می دهند و در عین حال شما را مسئول نگه می دارند و پیشرفت شما را پیگیری می کنند.

2. اهداف قابل دستیابی

مربی به شما کمک می کند تا اهداف خود را تجسم کرده و به آن برسید و قدم به قدم با شما کار می کند تا آنچه را که می خواهید و چگونه به آن دست یابید، تعریف کنید. آنها نه تنها مطمئن می شوند که اهداف شما هوشمندانه و واقع بینانه هستند، بلکه یک برنامه هدف گذاری نیز برای کمک به شما در دستیابی به آنها ارائه می کنند. چه ارزیابی برنامه‌تان باشد، چه اولویت‌بندی وظایف‌تان یا کمک به شما برای مدیریت کارآمدتر زمان، مربی‌تان با شما کار می‌کند تا مطمئن شود که اهدافتان را در کسب‌ و کار و زندگی به دست می‌آورید.

3. سازمان

به‌ عنوان یک صاحب کسب‌ و کار، به راحتی می‌توانید در کارهای روزمره خود غرق شوید. با یک مربی کسب و کار، ساختار و سازماندهی لازم برای اداره تجارت خود را مانند یک ماشین روغن کاری شده به دست خواهید آورد. مربی شما می تواند به شما در پیاده سازی و حفظ سیستم ها و ساختارهای موفقیت کمک کند. آنها برنامه‌های مدیریت زمان موثر و همچنین نکات و استراتژی هایی را برای ارتقای عملکرد شما بر اساس سبک کاری و شخصیت شما ارائه می دهند.

بیزینس کوچ

4. طرح کسب و کار

مهم نیست که در کجای کسب و کار خود هستید، یک مربی ماهر شما را راهنمایی می کند که چگونه یک طرح کسب و کار عالی را ایجاد کنید و به شما در پیاده سازی و حفظ سیستم ها برای موفقیت کمک می کند. از اهداف مشخص و مشخص گرفته تا مراحل اقدام استراتژیک، عناصر ضروری یک طرح تجاری موفق را خواهید آموخت.

5. ایده های بازاریابی

چه زمانی برای توسعه یک برنامه بازاریابی نداشته باشید و چه مطمئن نیستید که چگونه یک طرح ارزشمند تولید کنید، یک مربی کسب و کار به ایجاد یک استراتژی بازاریابی شخصی و آسان برای پیاده سازی کمک می کند. شما یاد خواهید گرفت که چگونه سرنخ های جدید را جذب کنید و در عین حال به روابط فعلی مشتری خود ارزش بیافزایید.

6. بینش بی طرفانه

با یک مربی کسب و کار، انتقاد بی طرفانه و سازنده دریافت می کنید. همکاران، دوستان یا اعضای خانواده شما ممکن است در نظرات خود مغرضانه باشند، اما اگر یک مربی کسب و کار استخدام کنید، آنها می توانند بینش هایی را به شما ارائه دهند که سایر افراد در حلقه شما ممکن است نتوانند. آنها اغلب می توانند راه حل هایی را کشف کنند که نزدیکان شما یا کسب و کار شما ممکن است از آنها چشم پوشی کنند.

7. اعتماد به نفس

وقتی برای رسیدن به اهداف خود تلاش می کنید، ممکن است احساس کنید در جایی که می خواهید نیستید. یک مربی کسب و کار می تواند به شما کمک کند تا ببینید چقدر پیشرفت کرده اید و چه چیزی به دست آورده اید. آنها حمایت و تشویق خواهند کرد، بنابراین شما در نهایت یاد خواهید گرفت که با اعتماد به نفس رهبری کنید و بر چالش ها غلبه کنید. مربیان کسب و کار همچنین به شما یادآوری می کنند که پیروزی های کوچک و بزرگ خود را جشن بگیرید.

چرا شما به یک بیزینس کوچ نیاز دارید

8. دیدگاه تازه

هنگامی که شما بیش از حد در علف های هرز کسب و کار خود هستید، نادیده گرفتن چیزهای بدیهی می تواند آسان باشد. دیدگاه تازه یک مربی کسب و کار می تواند به شما کمک کند تا مشکلات و راه حل هایی را شناسایی کنید که هرگز به آن فکر نمی کردید. آنها خودآگاهی شما را افزایش می دهند و نقاط کور شما را نشان می دهند تا بتوانید بهترین عملکرد را داشته باشید.

9. رشد

شاید درآمد شما سال به سال ثابت مانده باشد، یا شاید کمیت یا کیفیت سرنخ های خود را افزایش نداده باشید. اگر به یک پلاتو رسیده اید، یک مربی می تواند با کمک به شما در ایجاد یک برنامه استراتژیک و تقویت کننده کسب و کار، کسب و کار شما را به سطح بعدی برساند. آنها به شما کمک می کنند تا پایگاه داده خود را مرتب کرده و واجد شرایط کنید تا بتوانید به وضوح تعیین کنید که چگونه می توانید انواع سرنخ هایی را ایجاد کنید که منجر به رشد قابل توجهی می شود.

10. تعادل

مربی کسب و کار مناسب به شما یاد می دهد که چگونه بین زندگی حرفه ای و شخصی خود تعادل برقرار کنید. به عنوان یک صاحب کسب و کار، اغلب می توانید عادت کنید که تمام وقت و انرژی خود را به کار اختصاص دهید. مربی شما را تشویق می‌کند که برای انجام فعالیتی که از آن لذت می‌برید استراحت کنید یا زمانی را با عزیزان خود بگذرانید. وقتی ذهن شما تیزبین باشد و نگرش شما مثبت باشد، کسب و کار شما رونق خواهد گرفت.

با یک مربی کسب و کار، یک مشاور قابل اعتماد به دست می آورید که شما را در مسیر موفقیت راهنمایی می کند. آنها همه چیز را در چشم انداز قرار می دهند و ایده ها و استراتژی های ارزشمندی را در اختیار شما قرار می دهند. چه به تازگی شروع به کار کرده باشید و چه به دنبال توسعه کسب و کار خود هستید، سرمایه گذاری روی یک مربی یکی از بهترین تصمیماتی است که می توانید بگیرید.

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فیلدهای نمایش داده شده را انتخاب کنید. دیگران مخفی خواهند شد. برای تنظیم مجدد سفارش ، بکشید و رها کنید.
 • عکس
 • شناسه محصول
 • امتیاز
 • قیمت
 • در انبار
 • موجودی
 • افزودن به سبد خرید
 • توضیحات
 • محتوا
 • عرض
 • اندازه
 • تنظیمات بیشتر
 • ویژگی ها
 • ویژگی های سفارشی
 • زمینه های دلخواه
برای پنهان کردن نوار مقایسه ، بیرون را کلیک کنید
مقایسه