قانون دو میلی‌متری چگونه باعث برتری ما می شود

قانون دو میلی‌متری
اعتماد به نفس و عزت نفس توسعه فردی

قانون دو میلی‌متری چگونه باعث برتری ما می شود

قانون دو میلی‌متری در اصل از گلف سرچشمه می گیرد، اما می توانید یاد بگیرید که آن را در هر زمینه ای از زندگی خود به کار ببرید. وقتی این کار را انجام دهید، واقعاً غیرقابل توقف خواهید بود.

کسانی که می دانند چگونه در زندگی برترین باشند از قانون دو میلی‌متری استفاده می کنند. آنها دائماً به خود فشار میاورند زیرا می دانند که سطح بعدی برتری از آنچه به نظر می رسد نزدیک تر است. در جایی که اکثر مردم تسلیم می‌شوند، از نیروی درونی استفاده می‌کنند و آن نیروی بیشتر را پیدا می‌کنند که آنها را به سطح بعدی می‌برد و سپس به راه خود ادامه می‌دهند. آنها می دانند که توقف ناپذیر بودن یک حالت ذهنی است.

باور را پرورش دهید

بسیاری از مردم استعداد دارند، اما تعداد خیلی کمی از آنها این استعداد خام را به برتری تبدیل می کنند.

توقف ناپذیر بودن همیشه با یک باور بی حد و حساب به خود شروع می شود.

قانون دو میلی‌متری

خودباوری قوی ناشی از یافتن هدف شماست. وقتی زندگی کردن در رویاهای دیگران را متوقف کنید و چشم انداز خود را برای زندگی خود کشف کنید، انگیزه بهتر شدن، انجام کارهای بیشتر و روش دستیابی به موفقیت را کشف خواهید کرد. تو غیر قابل توقف خواهی بود

کوین هارت در کمدی، تجارت و صنعت سرگرمی به موفقیت زیادی دست یافت. او این موفقیت ها را در پادکست تونی رابینز به بهترین شکل گفت: “من چیزی هستم که به آن بیشتر باور دارم.”

ذهن خود را آماده کنید

باور اولین قدم است، اما برای توقف ناپذیر بودن، باید ذهنیت خود را حتی بیشتر اصلاح کنید. برخی از افراد تحت فشار مانند شیشه می شکنند. برخی دیگر به الماس تبدیل می شوند. ورزشکاران و تاجران برتر می توانند فشار باورنکردنی را تحمل کنند. تفاوت در طرز فکر آنهاست.

با خودگویی خود شروع کنید. شما دقیقاً قبل از علامت دو میلی‌‌متری به آن نقطه رسیده اید که می خواهید تسلیم شوید. چگونه این را در ذهن خود قاب بندی می کنید؟ به مونولوگ درونی خود گوش دهید. هر گونه افکار منفی را که محصول باورهای محدودکننده شما هستند، در نظر بگیرید و آن ها را با افکار قدرتمند جایگزین کنید.

در مرحله بعد، یاد بگیرید که چگونه احساسات خود را کنترل کنید. وارن بافت زمانی گفت: “اگر نتوانید احساسات خود را کنترل کنید، نمی توانید پول خود را کنترل کنید.” شما همچنین نمی توانید نفس، اعمال یا سرنوشت خود را کنترل کنید. وقتی احساساتتان سرعت شما را کم می کند، نمی توانید غیرقابل توقف باشید.

بدانید که شما تنها مسئول زندگی خود هستید. گذشته را فراموش کن. دیگران را ببخش. حسادت را از بین ببرید و شکرگزاری را جایگزین آن کنید. همانطور که تونی می گوید: “هر روز در مقابل درب ذهن خود نگهبانی دهید و شما به تنهایی تصمیم می گیرید که چه افکار و باورهایی را وارد زندگی خود کنید.” اگر این کار را انجام دهید، در مسیر غیرقابل توقف هستید.

قدرت خود را متمرکز کنید

تمرکز ذهن

شما قدرت ذهن خود را باز کرده اید. حالا باید روی آن تمرکز کنید. تونی به ما می‌گوید: «یک دلیلی که تعداد کمی از ما به آنچه واقعاً می‌خواهیم دست پیدا می‌کنیم این است که هرگز تمرکز خود را هدایت نمی‌کنیم. ما هرگز قدرت خود را متمرکز نمی کنیم. بیشتر مردم راه خود را در زندگی قدم می زنند و هرگز تصمیم نمی گیرند که بر چیزی خاص مسلط شوند.”

کسانی که کشف می کنند چگونه در زندگی بی امان باشند، تمرکز خاصی دارند. آنها یک چشم انداز دارند و اهدافی برای رسیدن به آن دارند و هیچ چیز سر راه آنها قرار نمی گیرد.

کانر مک گرگور در کودکی مورد آزار و اذیت قرار گرفت، اما تصمیم گرفت که می خواهد بهترین مبارز جهان شود. تام بردی در درفت NFL در رده 199 انتخاب شد و این تنها باعث شد تا به بهترین کوارتربک تاریخ تبدیل شود. جیم کری در ماشینش زندگی می‌کرد، اما این موضوع تمرکز او را از بازیگر شدن کم نکرد.

همه این افراد موفق می‌دانستند که توقف ناپذیر بودن از تمرکز قدرت ناشی می‌شود. همه آنها از تجسم هدف استفاده کردند – جیم کری یک چک 10 میلیون دلاری برای خود نوشت و سه سال به خود فرصت داد تا آن را نقد کند. آنها اطراف خود را با افرادی احاطه کرده اند که آنچه را که می خواهند دارند. آنها از شر هر چیزی که آنها را از اهدافشان باز می دارد خلاص می شوند. آسان نیست، اما لازم است.

کار را انجام دهید

شما اهداف خود را تعیین کرده اید حالا باید اقدام کنید. جیم کری گفته است: “شما نمی توانید فقط تجسم کنید و سپس بروید ساندویچ بخورید.” آخرین گام برای تسلط برای غیرقابل توقف بودن، انجام کار است.

در ابتدا، به نظر سخت نمی رسد. شما هر روز تمرین می کنید. شما عادات درست را اتخاذ می کنید: درست غذا خوردن، ورزش کردن، پیروی از یک روتین عالی. شما ذهن خود را تغذیه می کنید و هر روز چیز جدیدی یاد می گیرید.

اما ناگهان به یک درب بسته می‌خورید

این بخشی طبیعی از چرخه بهبود است. تفاوت بین کسانی که می دانند چگونه در زندگی بی امان باشند و کسانی که هرگز به پتانسیل کامل خود نمی رسند، توانایی پشت سر گذاشتن سختی های گذشته است. پس از شکست و دوباره و دوباره این کار را انجام دهید.

مایکل جردن می‌گوید: «من بارها و بارها در زندگی‌ام شکست خورده‌ام. و به همین دلیل است که موفق می شوم.»

برای توقف ناپذیر بودن، باید صاحب اشتباهات خود شوید، در هر شکست درس بگیرید و به سرعت به آنجا برگردید.

این بزرگترین درسی است که می توانیم در مورد غیرقابل توقف بودن بیاموزیم: اگر شکست نخورید هرگز موفق نخواهید شد.

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فیلدهای نمایش داده شده را انتخاب کنید. دیگران مخفی خواهند شد. برای تنظیم مجدد سفارش ، بکشید و رها کنید.
 • عکس
 • شناسه محصول
 • امتیاز
 • قیمت
 • در انبار
 • موجودی
 • افزودن به سبد خرید
 • توضیحات
 • محتوا
 • عرض
 • اندازه
 • تنظیمات بیشتر
 • ویژگی ها
 • ویژگی های سفارشی
 • زمینه های دلخواه
برای پنهان کردن نوار مقایسه ، بیرون را کلیک کنید
مقایسه