7 نکته برای جهش پیشرفت شما

جهش پیشرفت
توسعه فردی وبلاگ

7 نکته برای جهش پیشرفت شما

شروع کرونا باعث شد تا زندگی تمام افراد جهان تغییر پیدا کند. باید قبول کنیم شرایط تغییر کرده است و ما هم مجبوریم شرایط جدید را پذیرفته و همراه آن تغییر کنیم.

بیماری کرونا باعث مرگ هزاران نفر و تعطیلی تعداد زیادی از مشاغل کوچک و بزگر شد. مشاغلی که در شوک همه گیری این بیماری بودند و به امید بهبود سریع اوضاع صبر کردن و صبر بدون تغییر باعث نابودی آنها شد.

مردم از سرتاسر جهان که در ترس، اضطراب، استرس، سردرگمی، اندوه و خشم پوشیده شده‌اند، تمام تلاش خود را می‌کنند تا هر روز در این مجموعه جدید که فاصله‌گذاری اجتماعی به یک هنجار و انزوای خود تبدیل شده است، زنده بمانند.

هنگامی که فرد به طور مداوم بر روی احساسات منفی تمرکز می کند، آن فرد به زودی خود را به سمت فضایی از افسردگی و ناامیدی می بیند.

اما حقیقت را می‌توان گفت، اگر همیشه یک چیز مهم را به خاطر داشته باشیم، می‌توان از آن جلوگیری کرد: اینکه ما قادر به انتخاب‌های قدرتمند هستیم.

و بهترین کاری که اکنون می توانید انجام دهید این است که به فکر پیشرفت و ترقی شخصی خود باشید.

بیایید با آن روبرو شویم: شما نمی توانید در حالت عادی جدید، خود قدیمی خود باشید. تناسب وجود نخواهد داشت. بنابراین، مقاومت در برابر تغییر را متوقف کنید و شروع به پذیرش کامل آن کنید.

مرحله بعدی شما باید بهترین خودتان باشید: بهترین نسخه اصیل، بدون عذرخواهی و بهترین نسخه از خودتان که بر چهار پایه استوار است: عشق به خود، مراقبت از خود، پذیرش خود و ارزش گذاری.

همه‌گیری کرونا تساوی‌ کننده بزرگی است که به هر یک از ما، صرف نظر از نژاد، جنسیت، موقعیت، مذهب یا عقیده، اجازه می‌دهد تا بفهمیم که باید به سمت خودمان برگردیم و وقتی خودمان را دوباره اختراع می‌کنیم، متوجه شویم که واقعاً چه چیزی مهم‌تر است. تغییر زمان

این 7 نکته را رعایت کنید تا در زندگی و اوضاع جدید پیشرفت چشمگیری داشته باشید. به یاد داشته باشید تا خود قدیمی خود را رها نکنید، نمی توانید خود جدیدی بسازید.

1- ذهنیت جدیدی داشته باشید

به جای اینکه به همه چیزهایی که می‌توانستند نگاه کنید، پشیمانی‌هایتان را دوباره زنده کنید و بیش از حد روی چیزهایی که قبلاً کارآمد بود تمرکز کنید، به خودتان اجازه دهید از فضای باز، فروتنی و احتمالات بیرون بیایید، زیرا با آغوش باز از تغییر استقبال می‌کنید.
به یاد داشته باشید، جایی که در حال حاضر هستید، با توجه به اینکه بیمار نیستید و هنوز در حال خواندن این مطلب هستید، به این معنی است که شانس دیگری برای شروع دوباره دارید. و این خود می‌تواند شروع‌های زیبای جدید را مشخص کند، زمانی که این انتخاب را انجام دادید تا چیزها را متفاوت و در یک نکته مثبت ببینید.

2- از یادگیری های جدید استقبال کنید

همه‌گیری COVID19 به ما این امکان را داده است که درس‌های مهم زندگی را بیاموزیم. تعیین اولویت ها، ایجاد ارتباطات معنادار، دنبال کردن رویاها و اشتیاق طولانی – در نهایت ابتدا خود را انتخاب می کنیم.

تمام آن آموخته های جدید را به دل بگیرید و طرز فکر قدیمی خود را کنار بگذارید.

به یاد داشته باشید، آنچه قبلاً شما را تعریف می کرد، به عنوان مثال. اکنون کار، وضعیت شما و غیره واقعاً مهم نیست زیرا همه از صفر شروع می کنند.

3- یک روال جدید ایجاد کنید

اهمیت سلامت و تندرستی خود را جدی بگیرید و در برنامه روزانه خود بگنجانید. مطمئن شوید که زمانی برای ورزش کردن، خوب غذا خوردن، مدیتیشن اختصاص می دهید. سعی کنید هر طور شده این اقدامات را در برنامه روزانه خود قرار دهید و هرطور شده به آن عمل کنید. هیچ چیزی مهمتر از سلامتی شما نیست.

کاری که انتخاب می‌کنید هر روز انجام دهید، تا زمانی که با اهداف بزرگ‌تر شما همسو باشد، بسیار خوب است. به هر حال، زنده ماندن هدف اساسی است. رونق پس از آن به دنبال دارد. برای بازسازی فضای معمول خود وقت بگذارید.

4- یک استراتژی جدید توسعه دهید

این سوال را از خود بپرسید و با صداقت به آن پاسخ دهید: چه کاری را باید متفاوت انجام دهید؟ چگونه می توانید خود را در این زمان های سخت مرتبط کنید؟

تمام تحققات خود را در طول قرنطینه در نظر بگیرید و بر اساس اهداف جدید خود برنامه‌های اقدام ملموس جدیدی ارائه دهید.

5- اهداف کوچک و نقاط عطف جدید تعیین کنید

زیبایی این که بتوانید همه چیز را از نو شروع کنید در فرصتی برای ایجاد اهداف و نقاط عطف جدید متناسب با آنچه واقعاً می خواهید، بر اساس شخصی که قرار است مدت ها پس از پایان همه گیری باشید، نهفته است.

با تقسیم کردن اهداف و نقاط عطف خود به قطعات کوچک، آنها را دست یافتنی تر می کنید و در نتیجه دلایل بیشتری برای جشن گرفتن هرازگاهی به شما ارائه می دهید. پس از آن سفر به سوی بهترین خودتان با ارزش تر می شود.

6- پیروزی های جدید را جشن بگیرید

شما مجبور نیستید منتظر رسیدن به اهداف خود باشید تا فقط خوشحال باشید. به خودتان اجازه دهید که زندگی (و خودتان) را جشن بگیرید فقط به این دلیل که شادی های ساده ای را در اطراف خود پیدا می کنید. بزرگ یا کوچک، هر بردی ارزش جشن گرفتن را دارد زیرا تا اینجا به آن رسیده اید. و من می دانم که شما همچنان جلوتر خواهید رفت.

7- امید جدید را نگه دارید

همه چیز خوب خواهد بود. این یک فکر خوب است که باید آن را نگه داشت.

به خود اجازه زندگی و رشد را در لحظه ای بدهید که از فضای مثبت و احتمالات آمده اید.

آنچه را که اکنون می توانید انجام دهید، با همه چیزهایی که دارید، با بهترین های خود. همه چیز در نهایت، یک روز در یک زمان بهتر خواهد شد.

همیشه به یاد داشته باشید که مالک فضای خود باشید. برای ادامه حرکت رو به جلو هر بار یک قدم.

زیرا روزی، خودت را در جایی که باید باشی، پیدا می کنی.

نظر (2)

 1. xvUBwfPzZ

  SGMiYnJpDt

 2. kcNtRdoOSGHFbw

  ZnTSXUYHyhCgKwIO

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فیلدهای نمایش داده شده را انتخاب کنید. دیگران مخفی خواهند شد. برای تنظیم مجدد سفارش ، بکشید و رها کنید.
 • عکس
 • شناسه محصول
 • امتیاز
 • قیمت
 • در انبار
 • موجودی
 • افزودن به سبد خرید
 • توضیحات
 • محتوا
 • عرض
 • اندازه
 • تنظیمات بیشتر
 • ویژگی ها
 • ویژگی های سفارشی
 • زمینه های دلخواه
برای پنهان کردن نوار مقایسه ، بیرون را کلیک کنید
مقایسه