رویاهای خود را دنبال کنید + 10 نقل قول شگفت انگیز درباره رویاها

تعقیب رویا
انگیزشی وبلاگ

رویاهای خود را دنبال کنید + 10 نقل قول شگفت انگیز درباره رویاها

همه توانایی رویاپردازی را دارند، اما همه تمایلی به تعقیب واقعی رویاهای خود را ندارند. انسان هایی که رویاهای خود را زندگی نمی کنند، اغلب سیستم های اعتقادی محدودی دارند.

آنها بر این باورند که شرایط فعلی و یا محیط اطراف آنها را از دستیابی به چیزهایی که می خواهند در زندگی انجام دهند باز می دارد.

همه ما مجموعه‌ای از شرایط منحصربه‌فرد در زندگی‌مان داریم که می‌توانیم از آنها به عنوان بهانه استفاده کنیم، اما یادگیری یافتن راه‌ حل‌هایی در زندگی‌مان که به ما توانایی موفقیت را می‌دهند، می‌تواند الهام‌بخش ما باشد تا تغییراتی را در زندگی‌مان اعمال کنیم که باید ایجاد کنیم.

شما هرگز آنقدر پیر، خیلی فقیر، خیلی جوان یا آنقدر بیمار نیستید که نتوانید رویاهایتان را زندگی کنید. ممکن است مانند دیگران به آنجا نرسید، اما اگر اکنون شروع کنید به رویاهای خود ایمان داشته باشید و آنها را دنبال کنید، در نهایت به آن خواهید رسید.

رویاها فقط رویا هستند تا زمانی که تصمیم نگیرید که چیز دیگری باشند. وقتی اشتیاق را به رویاهای خود اضافه می کنید شرایط زندگی شما را از دستیابی به آنها باز نمی دارد.

تعقیب رویا چیزی نیست که همه مجبور به انجام آن باشند. تعقیب رویا برای کسانی است که جرأت می کنند فرصتی را برای باور داشته باشند که رویای آنها چیزی فراتر از یک فکر یا امکان است. تعقیب کنندگان رویا می دانند که رویاهایشان ارزش تعقیب را دارد.

اگر برای شروع به دنبال رویاهای خود الهام گرفته اید، در اینجا 5 نکته وجود دارد که باید در مورد سفر بدانید:

1. زمان بندی دقیق برای شروع یک افسانه است

همیشه بهانه ای برای شما وجود خواهد داشت که منتظر بمانید تا مجموعه کاملی از شرایط در زندگی شما ظاهر شود. اگر می‌خواهید دنباله‌روی رویاها باشید، همین الان دنبال رویاهایتان را شروع کنید. زندگی رویای خود را به فردا موکول نکنید؛ ما فردای تضمینی نداریم.

2. اقدامات باعث تحقق رویاها می شود

این جایی است که رویاپردازان اغلب گیر می کنند، بخش اقدام. یک رویا ممکن است چیزی به نظر برسد که می خواهید آن را نگه دارید و در تمام جنبه های زندگی خود با خود ببرید. در نسبیت، دیدن رویاها عالی است، اما زندگی کردن با آنها تغییر دهنده بازی است.
رویاپردازی فرمول بندی یک فکر است و زندگی کردن در رویا، گرفتن آن فکر و اجرای آن در اعمالی است که رویا را تولید می کند. اگر همه رویاپردازان بزرگ جهان رویای خود را در مرحله فرمول‌بندی نگه می‌داشتند، ممکن بود چیزهایی مانند رایانه، تلفن یا اتومبیل نداشته باشیم. به نقش هایی که آن رویاها در زندگی همه ما ایفا می کنند فکر کنید.

“هر رویایی بزرگ با یک خیال باف آغاز می شود. همیشه به یاد داشته باشید، شما در درون خود قدرت، صبر و اشتیاق دارید تا به ستاره‌ها برسید تا دنیا را تغییر دهید.» – هریت تابمن

3. موانع ظاهر خواهند شد

وقتی رویای خود را تعقیب می کنید، آماده باشید تا با موانع روبرو شوید. هر تعقیب کننده رویایی با آنها ملاقات می کند. چیزی که در مورد موانع وجود دارد این است که شما باید از آنها درس بگیرید، راه حلی بیابید و راه خود را به سوی رویای خود ادامه دهید. اجازه ندهید موانع شما را از ادامه مسیر به سوی رویاهایتان منحرف کنند.

اگر مارک زاکربرگ، خالق فیس‌بوک، وقتی اولین مانع بزرگ خود را در سال 2006 داشت، دست از کار می‌کشید، چه کسی می‌داند که فیس‌بوک امروز کجا خواهد بود. او در عوض تصمیم گرفت که با موانع خود روبرو شود و به مرحله بعدی تغییر نحوه ارتباط همه ما در جهان امروز ادامه داد.

“تنها یک چیز وجود دارد که رسیدن به رویا را غیرممکن می کند: ترس از شکست.” – پائولو کوئیلو

تعقیب رویا

4. سریع و آسان وجود ندارد

گاهی اوقات مردم می خواهند آنقدر تند بروند که سرعت رویای خود را خراب کنند. بزرگترین رویاها آنهایی هستند که چالش برانگیزترین رویاها هستند. هیچ دکمه آسانی برای زندگی کردن آنها وجود ندارد.
زمانی که شما از تعقیب به زندگی واقعی رویا می روید، یک مرحله گذار وجود دارد که باید اتفاق بیفتد. وقتی به رویای خود احترام می گذارید و از حرکت سریع دست می کشید اشتباهات شما به حداقل می رسد و موفقیت ها بزرگ می شوند.

5. این رویای شماست

این مسئولیت شماست که رویای خود را محقق کنید، نه تنها به نفع شما، بلکه برای جهانی که به شدت منتظر به ثمر نشستن رویای شماست تا زندگی خود را تغییر دهد. هیچ کس هرگز به اندازه شما مشتاق رویای شما نخواهد بود. بیشتر آنها رویاهای خود را دارند.

“آینده متعلق به کسانی است که به زیبایی رویاهای خود ایمان دارند.” – النور روزولت

– «زندگی یک بازی است، شما زندگی می کنید پس بازی می کنید. رویاهای خود را دنبال کنید و آنچه را که قلب شادتان می خواهد بدست آورید.» – رول ون سلیوون

– “اگر رویاهای خود را تعقیب کنید. کابوس های شما از تعقیب شما خسته خواهند شد.” – ماتشونا دهلیوایو

– «شروع ترسناک، هیجان انگیز، وحشتناک و همه چیز شگفت انگیز است. حتی زمانی که مطمئن نیستید شروع کنید… چه چیزی را برای از دست دادن دارید؟ – کریس بورکمن

– “زندگی برای همین است: داشتن رویا و تعقیب آن رویا!” – آویجیت داس

– “آن شور و شوقی را که روح شما را مانند یک میلیارد ستاره روشن می کند تعقیب کنید.” – هیرال ناگدا

– «من چیزهای زیادی برای اثبات به خودم دارم. یکی این است که می توانم بدون ترس زندگی کنم.» – اپرا وینفری

– از رویاهایتان دست نکشید، وگرنه رویاهایتان از شما دست می کشند. – جان وودن

– «شما هرگز برای هیچ کاری وقت نخواهید یافت. باید بسازی.» – چارلز باکستون

– «من روی چیزی که با آن روبرو هستم تمرکز نمی کنم. من روی اهدافم تمرکز می کنم و سعی می کنم بقیه را نادیده بگیرم.” – ونوس ویلیامز

انگیزه شما از تعقیب رویاهایتان چیست؟

در حالی که هیچ تضمینی برای موفقیت وجود ندارد، یا زمانی که ممکن است وارد شوید، هرگز نمی‌دانید زندگی رویایتان چه حسی دارد، مگر اینکه کفش‌هایتان را بپوشید و برای شروع به تعقیب آن‌ها آماده شوید. اگر سفری را شروع نکنید، نمی توانید آن را تمام کنید. شروع به تجسم اینکه پایان خط پایان چگونه به نظر می رسد و نتیجه را آشکار کنید!

دیدگاه خود را اینجا قرار دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فیلدهای نمایش داده شده را انتخاب کنید. دیگران مخفی خواهند شد. برای تنظیم مجدد سفارش ، بکشید و رها کنید.
 • عکس
 • شناسه محصول
 • امتیاز
 • قیمت
 • در انبار
 • موجودی
 • افزودن به سبد خرید
 • توضیحات
 • محتوا
 • عرض
 • اندازه
 • تنظیمات بیشتر
 • ویژگی ها
 • ویژگی های سفارشی
 • زمینه های دلخواه
برای پنهان کردن نوار مقایسه ، بیرون را کلیک کنید
مقایسه